بهترین لیگ کوچولو با امتیاز زمان: Blackpool V. لیورپول

Admin/ September 26, 2022/ Uncategorized/ 0 comments

من به شما می گویم که در حال برنامه ریزی بهترین تساوی لیگ کوچولو در هر زمان در خیابان بلومفیلد می رسد. به دلیل شرایط آب و هوایی نامناسب

بلکپول در طول تساوی 1-0 در کنار استوک در کنار استوک با دوره 7 روزه 17 به ثبت رسید. بلکپول، تیم مورد علاقه قبل از سقوط، در حال حاضر به سمت چالش‌های وحشتناک پیشرفت کرده است و احتمالاً مایل است که ده نفر برتر در مورد اینکه چه کسی به رقابت بپردازد. برنده. امنیت شما لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد در کنار استوک در ابتدا حتی در مقایسه با خط امتیاز یک طرفه‌تر بود. وان هر گونه لایحه‌ای را با خط میانی ارائه می‌کرد، جایی که استوک در طول روز برای همه اتاق‌ها یا فضاها امکان‌پذیر نبود. استفاده از تکمیل کردن نارنگی‌های شفاف و تمیز، هر پاتر را در وضعیت نامساعدی در تمام طول راه نجات داد. اینها در طول پنجاه درصد بعد از حمله کمپبل به صورت نابهنگام کمک می‌کنند، همراه با مقدار کافی پس از آن برای کنترل چالش‌های شما.

لیورپول 3-1 را قربانی کرد که نیوکاسل را در طول تساوی با دوره 7 روزه 17، یک بازی خانگی که لبه روی هاجسون قطعاً یک پیروزی واقعی خوب در مورد استون رنتال، دوره 7 روزه قبلی، تضمین می کرد. هر گونه امنیت در کنار رنتال هرگونه انتظاری که برای اخراج هاجسون در نظر گرفته شده بود را خاموش کرده است. اما آنها هنوز هم انتظاراتی دارند که ممکن است برای بار دوم پس از محرومیت برای منطقه سنت جیمز لحن بیشتری پیدا کنند.

نیوکاسل قطعاً برای استحکام کامل در طول مسابقه، هنگامی که از سه نفر برای نولان، بارتون و کارول در تنظیم دوازده استفاده می کردند، بودند. با این حال، علی‌رغم اینکه نولان هر زاغی را در 15 دقیقه اولین سهم خود را دریافت می‌کند، هر مرستسایدر مبادلاتی را به عهده گرفت که منجر به یک بازه زمانی می‌شد. و در حالی که اینها دارای اکولایزر تا کویت پنج ثانیه پس از فرار هستند، به نظر می‌رسد که هر قرمزی قطعاً برنامه‌های کمکی تجارت آنلاین بوده است.

یک مرکز خوب کاهش یافته در طول 50 درصد از بازیکنان تیم هاجسون با تسلیم شدن به نیوکاسل تحریک شده مواجه شد. علیرغم این واقعیت که کویت و جانسون قطعاً برای سیستم شما ضعیف بودند، تورس یک جور روز تعطیل است. در طول بازی‌های اولیه، میرلس در زمان غیبت جرارد به‌طور مناسبی از آب درآمد، با این حال، که هافبک بریتانیایی شما مطمئناً اصلی‌تر است و زمانی که قرمزها با فداکاری مدفیلد مواجه شدند، صعود لیورپول بسیار متمایز خواهد شد.

هاجسون ممکن است انتظار داشته باشد که با استفاده از ایمن خانه خود در کنار فولهام در طول تساوی 7 روزه با دوره 15، مهلت خوبی داشته باشد، با این حال شرایط آب و هوایی توصیه های بسیار دیگری نیز دارد، همراه با لیورپول این روزها می تواند به نوعی ایمن برای بلومفیلد باشد. خیابان هایی برای احیای شش خرید برتر خود در مورد اینکه چه کسی برنده است.

علاوه بر این، هر دریانشینی از امتیازات هاجسون، که مرسوم 3-1 بود، غلبه کرد، به محض اینکه در اولین رویارویی آنها در لیگ کوچک، برای آنفیلد، در مورد 3 نوامبر، غلبه کردند. -جهت میدانی این واقعیت را به چالش می کشد که نتایج لیورپول در طول چند سال زودرس بود. هر قرمزی که خودش را دارد این واقعیت را تایید می کند که مکان همراه با استفاده از صاحبان خانه های مختلف آماده، خود شروع به فرار به سمت شما کرده است.

هاجسون باید زمان بگذارد تا باختی را که نیوکاسل به‌عنوان یک انحراف به حساب می‌آید، ببیند و قطعاً می‌خواهد این حق بیمه‌ای را که با بلکپول مبارزه می‌کند، بازگرداند. هر سیسایدری که خودش در آن پیروز شد، همراه با چندین مسابقه کشیده شد که هر کدام از پنج مسابقه قابل مشاهده برای خیابان بلومفیلد. در هر صورت، لیورپول اساساً دارای یک ضمانت نامه است که برای ده مسابقه در نظر گرفته شده است که برنده آن است. آنها باید تا پنج مسابقه از آنها را قربانی کنند، در هنگام استفاده از چندین نقطه نهایی اضافی در هنگام بن بست.

این ممکن است برای لیورپول ضروری باشد، چیزی که فرد احتمالاً باید آن را برای قدرت کامل هر زمان که ممکن است در مورد عوامل هالووی برنده شود، به دست آورد.

بلکپول دوازده رقیب خاص را در کنار استوک دارد: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل و وارنی. فیلیپس به عنوان یک جایگزین به تصویر کشیده شد.

ترکیب دوازده تیم لیورپول در کنار نیوکاسل شامل رینا، جانسون، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس به همراه انگوگ بود. Babel همراه با Jovanovic نشان داده شده عمدتا به دلیل تعویض.

Share this Post

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*